Arborystyka

Strona główna » Arborystyka

Witaj na stronie naszej firmy, lidera w świadczeniu kompleksowych usług arborystycznych!

Od 2007r nieustająco się rozwijamy w tych pracach udoskonalając swoje umiejętności na różnych szkoleniach i inwestując w park sprzętowo- maszynowy. Jeżeli poszukujesz ekspertów, którzy zadbają o Twoje drzewa w sposób precyzyjny i profesjonalny, to jesteś we właściwym miejscu. Zajmujemy się zarówno wycinką jaki i kompleksową pielęgnacją drzew. Posiadamy własne maszyny i urządzenia niezbędne do sprawnego przeprowadzenia prac związanych z drzewami.

Nasza oferta obejmuje:

Wycinanie Drzew:

Nasi doświadczeni pracownicy doskonale radzą sobie z najtrudniejszymi pracami z zakresu wycinania drzew. Drzewa zagrażające bezpieczeństwu ludzi, lub rosnące w kolizji z planowanymi inwestycjami często znajdują się w miejscach trudno dostępnych. Stosujemy nowoczesne metody wycinania drzew, zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo.

Techniki Alpinistyczne:

Gdy tradycyjne metody są niewystarczające, sięgamy po techniki alpinistyczne, umożliwiające nam skuteczne działanie nawet w trudno dostępnych miejscach. Posiadamy niezbędne umiejętności oraz sprzęt, dzięki którym prace na drzewach nawet w najtrudniejszych okolicznościach nie stanowią dla nas problemu.

Podnośniki Koszowe:

Dysponujemy nowoczesnymi podnośnikami koszowymi, dzięki którym możemy osiągnąć każdą wysokość. To idealne rozwiązanie zarówno dla obszarów miejskich o gęstej zabudowie. Wykorzystanie podnośników koszowych przy wycince i pielęgnacji drzew wielokrotnie przyspiesza i ułatwia wykonanie zlecenia. Ma to oczywiście wpływ na ostateczną cenę usługi.

Frezowanie Pni:

Nasze usługi obejmują również frezowanie pni, eliminujące pozostałości po wyciętych drzewach. Tworzymy równą i estetyczną powierzchnię terenu.

Zrębkowanie Gałęzi:

Po każdej pracy dokładnie zrębkowujemy zebrane gałęzie, dając im nowe życie w postaci wartościowej biomasy.

Nasi pracownicy to eksperci:

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, gotowych sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Działamy z pasją do natury i dbamy o każdy detal.

Dlaczego My?

  • Doświadczenie i profesjonalizm
  • Nowoczesny sprzęt i technologie
  • Pełne bezpieczeństwo prac
  • Indywidualne podejście do klienta

Z nami Twoje drzewa i krzewy są w najlepszych rękach!

Przykładowe realizacje

Go to Top